Navijači Liverpoola oduševljeni su Kloppom, a ovdje možete vidjeti kako su njegovi igrači slavili kod Cityja

Kako je Liverpool slavio 4-1 kod Manchester Cityja

Liverpool's German manager Jurgen Klopp gesture to Liverpool's English defender Nathaniel Clyne after the English Premier League football match between Manchester City and Liverpool at The Etihad stadium in Manchester, north west England on November 21, 2015. Liverpool won the game 4-1. AFP PHOTO / OLI SCARFF

RESTRICTED TO EDITORIAL USE. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 75 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications. / AFP / OLI SCARFF

Njemački trener Jürgen Klopp nakon mjesec i pol dana pridobio je navijače Liverpoola. Zanimljiv sugovornik koji ne skriva emocije, suprotnost je od Brendana Rodgersa, kojeg je zamijenio na klupi legendarnog engleskog kluba.

Međutim, nije samo njegova osobnost oduševila navijače. U posljednjih pet utakmica Liverpool je ostvario četiri pobjede. Nakon kiksa i domaćeg 2-1 poraza od Crystal Palacea, momčad se vratila pobjedama i to 4-1 kod Manchester Cityja, do subote vodeće momčadi Premier lige.

Mangalin autogol

Brazilci Philippe Coutinho i Roberto Firminho sudjelovali su i u drugom i trećem pogotku Liverpoola, Coutinho je zabio za 2-0 nakon dodavanja sunarodnjaka, a onda mu uzvratio za 3-0.

Aguero smanjio, ali onda je zabio i Škrtel

Domaćini su smanjili pogotkom Argentinca Sergija Aguera u 44. minuti, ali je Liverpool u 81. minuti došao do 4-1 pobjede prekrasnim udarcem Čeha Martin Škrtela.