NAJUVJERLJIVIJA POBJEDA IGORA TUDORA: / Pogledajte kakav je 'poklon' dobio od suparničkog vratara

U posljednjem susretu 26. kola turskog nogometnog prvenstva Galatasaray, na čijoj je klupi hrvatski stručnjak Igor Tudor, na svom je terenu svladao Adanaspor s 4-0 (1-0).

3.4.2017.
22:17
Screenshot

Galatasaray je poveo u 25. minuti kada je Lukas Podolski pucao glavom, a vratar gostiju Charles-Hubert Itandje nespretno ju je ugurao u vlastitu mrežu. U nastavku je na 2-0 povisio Garry Rodrigues u 47. minuti da bi priču zaključio Selçuk Inan s dva pogotka iz jedanaesteraca.

Najuvjerljivijom pobjedom pod Tudorovim vodstvom Galatasaray je stigao na treće mjesto s 49 bodova, dva više od četvrtog Fenerbahçea. Na vrhu je Beşiktaş s 58 bodova ispred Istanbul BB-a koji ima 53.