KRALJ

NAJBOLJI DOKAZ DA JE IBRAHIMOVIĆ ČUDO PRIRODE: Zlatan zabio golčinu za Milan, ali jedan detalj je tu doista nestvaran

Švedski veteran je opet odigrao sjajnu utakmicu

Nogometaši Milana upisali su pobjedu na startu novog talijanskog prvenstva svladavši kod kuće Bolognu s 2-0 pogocima Zlatana Ibrahimovića.

ZLATAN SE USPOREDIO SA SLAVNIM FILMSKIM LIKOM: Ibrahimović otkrio tajnu svoje dugovječnosti – ‘Ja sam vam poput njega..’

Švedski veteran je opet odigrao sjajnu utakmicu – u 35. minuti zabio je golčinu vrijednu divljenja kada je na nabačaj Hernandeza glavom sproveo loptu u mrežu, a u 50. minuti je rutinski izveo jedanaesterac za konačnih 2-0.

Ono što valja istaknuti jest činjenica da mu je ovo 16. put da počinje sezonu u jednoj od “ligi petice”, a još više frapira fakt da je do sada zabio sudjelovao u 15 golova na otvaranjima prvenstava, 11 je zabio, a četiri namještao.

Sada je dogurao do 16. gola u otvaranjima prvenstava u najjačim ligama Europe, a usput je po prvi put u karijeru na otvorenju prvenstva uspio zabiti dva gola

Ibrahimoviću je ovo 763. utakmica i 470. gol u profesionalnoj karijeri.