MOURINHO I TOTTENHAM TONU SVE DUBLJE: / Remizirali s Burnleyem i nastavili crni niz

Nevolje na prestaju u Spursima kojima nedostaju ključni igrači

7.3.2020.
21:38

Mourinhov Tottenham opet je kiksao, u 29. kolu Premier lige je u gostima kod Burnleyja odigrao 1:1. Domaćini su poveli golom Chrisa Wooda u 13. minuti, a remi Spursima donio je Dele Alli u 50. iz penala.

Tako se je nastavio crni niz Tottenhama, koji je u posljednjih 17 dana ispao iz FA kupa od Norwicha, u prvenstvu je poražen od Wolverhamptona (2:3) i Chelseaja (1:2), te u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka kod kuće od Leipziga (0:1).

BARCELONA POBIJEDILA, RAKITIĆ OPET NA METI ŽESTOKIH KRITIKA: /

'On više nikad ne bi trebao igrati'

Sve je dobro na Anfieldu

Nogometaši Liverpoola u subotu su na svom terenu svladali Bournemouth s 2-1. U 9. minuti Callum Wilson je šokirao Anfield, ali su Redsi uspjeli preokrenuti već u prvom poluvremenu golovima Mohameda Salaha (25') i Sadia Manea (33').

To je donijelo olakšanje treneru Juergenu Kloppu, budući da su iza Redsa tri poraza (Atletico Madrid u LP, Watford u prvenstvu i Chelsea u FA kupu), a u srijedu na Anfieldu Liverpool u uzvratu osmine finala Lige prvaka protiv Atletica mora nadoknaditi 0:1 iz prve utakmice. Dejan Lovren nije bio u zapisniku Redsa.

Wolverhampton, koji ima šanse da ulovi Ligu prvaka, je kod kuće protiv Brightona odigrao 0-0. Gostima će bod dobro doći u borbi za opstanak.

Za opstanak se bori i West Ham, koji je u gostima kod Arsenala izgubio sa 0-1, a jedini pogodak zabio je Alexandre Lacazette u 78. minuti.

I novak u Premier ligi Sheffield United ima izgleda da se dokopa Lige prvaka, na domaćem terenu je dobio posljednjeplasirani Norwich sa 1-0 pogotkom Billyja Sharpa (36).