MOGAO SE PROSLAVITI: / Pogledajte kakvu je priliku promašio Luka Modrić u drugom poluvremenu

Hrvatski nogometaš Luka Modrić mogao se proslaviti u drugom poluvremenu uzvratne utakmice polufinala Lige prvaka protiv Manchester Cityja.

4.5.2016.
22:34
Screenshot

Pri Realovom vodstvu 1-0 Modrić se u 53. minuti našao u stopostotnoj prilici. Sjajno je prihvatio loptu koju mu je poslao Gareth Bale, izbjegao zaleđe i našao se sam pred Joeom Hartom. Vratar Cityja je, međutim, odlično reagirao i skrenuo loptu u korner.

Modrić je, inače, odigrao još jednu odličnu utakmicu. Već uobičajeno je bio dominantna figura u veznom redu Real Madrida i ponovno dobio salve pohvala na društvenim mrežama, te ovacije navijača kad je u 88. minuti kada je napuštao igru.