MODRIĆ ZABIO U POBJEDI REALA I BACIO NAVIJAČE U TRANS: / 'Hrvat bolje igra sad nego kad je osvojio Zlatnu loptu!'

Pogledajte kakve komentare pišu navijači Reala nakon Lukinog sjajnog poteza

20.12.2020.
23:00

U dvoboju 14. kola Primere Real je slavio u gostima kod Eibara s 3:1, a strijelac drugoga gola za "Kraljevski klub" bio je Luka Modrić. Kapetan Vatrenih zatresao je mrežu u 13. minuti nakon dobre akcije Kraljevskog kluba.

Strijelac prvog Realovog gola Karim Benzema sjurio se nakon oduzete lopte iskosa prema golu, a Modrić je bio njegovo idealno rješenje na rubu kaznenog prostora.

Luka je sjajnim udarcem pogodio mrežu Eibara za udvostručenje vodstva Reala. Modriću je to drugi gol u Primeri ove sezone, a prvi je zabio u derbiju protiv Barcelone krajem listopada. Modrić je izašao iz igre u 73. minuti.

U 29. minuti napadač Eibara Kike je sjajnim udarcem u same rašlje smanjio rezultat, a u sudačkoj nadoknadi Lucas Vasquez je postavio konačnih 3:1 na dodavanje Benzeme, junaka utakmice s golom i dvije asistencije.

Real je pobjedom došao na 29 bodova, isto koliko i lider Atletico, koji ima dvije utakmice manje, dok je Eibar 14. s 15 bodova.

Reakcije s društvenih mreža

Naravno, nakon Modrićevog gola društvene mreže su eksplodirale. Pogledajte kakve komentare pišu navijači Reala nakon Lukinog sjajnog poteza: