Modrić i Kranjčar nisu uspjeli srušiti Liverpool!

U posljednjoj utakmici 24. kola Premierlige Liverpool i Tottenham su na Anfieldu odigrali neodlučeno 0:0. Luka Modrić odigrao je svih 90 minuta, dok je Niko Kranjčar zamijenjen u 88. minuti.

6.2.2012.
23:22

U dvoboju s malo pravih prilika Redsi su uspjeli sačuvati ovosezonsku nepobjedivost pred svojim navijačima, ali slaba im je to utjeha kad se uzme u obzir da su u osam od tih 12 utakmica uzeli samo bod. Nikad dosad u Premierligi nisu imali više domaćih remija, a već sada su izjednačili kompletnu sezonu 2002/03 kada su ih također imali osam. Iako je Liverpool na kraju imao više udaraca prema golu, najbolju je priliku nakon sjajnog proigravanja Nike Kranjčara imao Gareth Bale koji je izbio sam pred Pepea Reinu, ali je Španjolac obranio njegov udarac. Kranjčar je, spomenimo, igrao do 88. minute, dok je Luka Modrić odradio cijelu utakmicu. Ovaj je dvoboj još jednom potvrdio kolika je njegova važnost za igru Tottenhama. U prvom je poluvremenu, naime, hrvatski reprezentativac uputio 36 dodavanja prema svojim suigračima i svih 36 je bilo točno! Dodajmo i kako Spurse u ovoj utakmici nije vodio Harry Redknapp koji je zapeo u Londonu gdje mu se sudi zbog utaje poreza. Namjeravao se Redknapp navečer priključiti momčadi, ali se pokvario zrakoplov kojim je trebao putovati. Liverpoolu se, pak, u ovom dvoboju vratio urugvajski napadač Luis Suarez koji je odradio suspenziju zbog rasističkog vrijeđanja Patricea Evre. Suarez je ušao u igru u 66. minuti, ali nije pomogao Redsima da pronađu put do mreže.