Pravilnik upotrebi kolačića

PRIPREME ZA EURO

MLADI VATRENI ISPLIVALI IZ PONORA U ITALIJI: Krasan Halilovićev dalekometni udarac započeo povratak nakon 0-2

Hrvatska je u Frosinoneu zaostajala 0-2 do 58. minute

Hrvatska U-21 nogometna reprezentacija remizirala je na gostovanju kod talijanskih vršnjaka odigravši 2-2 u utakmici u kojoj je bila i dva gola u zaostatku.

Izabranici Nenada Gračana kapitulirali su dvaput u Frosinoneu u razmaku od 22. do 26. minuti kada su pogotke postigli Alessandro Bastoni i Manuel Locatelli.

Halilović i Kalaica

Smanjio je u 58. minuti pripremnog ogleda za ovoljetno Europsko prvenstvo Alen Halilović nakon što je sjajno pogodio s nekih 20 metara smjestivši loptu od vratnice u mrežu. Konačnih 2-2 stiglo je u 78. minuti nakon gužve u šesnaestercu talijanske momčadi u akciji koja je započela udarcem iz kuta. Zabio je Branimir Kalaica.