MLADI DINAMOVCI ISPALI S PRESTIŽNOG NATJECANJA: / Leicester bolji u ključnoj utakmici

27.1.2020.
23:54
Goran Stanzl/PIXSELL

Mlada momčad zagrebačkog Dinama ispala je u ponedjeljak iz Premier League International Cupa,

Nogometaši predvođeni trenerom Igorom Jovičevićem upisali su poraz od mlade momčadi engleskog Leicestera 2:1.

Iako je Šipoš u 22. minuti doveo Modre u vodstvo, Leicester se vratio u utakmicu pogotkom Wrighta sedam minuta kasnije, da bi isti igrač pogotkom donio potpuni preokret svojoj momčadi.

PREOKRET GODINE NA MAKSIMIRU, NAVIJAČI MOGU POČETI SA SLAVLJEM: /

Zašto je iznenada propao transfer Arijana Ademija?

Valja napomenuti da je Dinamova momčad bila bez važnih igrača Marina, Gvardiola, Franjića i Đire.

Dinamo je u grupi igrao s Arsenalom, Villarrealom i Leicesterom, a jedinu pobjedu upisali su protiv španjolske momčadi.