Hrvatski nogometaši do 21 godine starosti nastavili su pobjednički niz u kvalifikacijama za Europsko prvenstvo 2015. godine. Na stadionu Zagreba u Kranjčevićevoj svladali su Lihtenštajn s 4:0.

10.10.2013.
20:51

Za izabranike Nike Kovača je to bio treći nastup u kvalifikacijskoj skupini 5 i treća pobjeda. Novi ih izazov očekuje u ponedjeljak kada gostuju u Švicarskoj koja ima dvije pobjede iz dva ogleda.

Hrvatska je protiv Lihtenštajna povela u 14. minuti pogotkom Marija Šituma, a isti je igrač povećao prednost samo osam minuta kasnije.

Marcelo Brozović je u 44. minuti pogodio iz slobodnog udarca za 3:0, a konačnih je 4:0 postavio Mislav Oršić u 65. minuti.

Hrvatska - Lihtenštajn 4-0 (Šitum 14, 22, Brozović 44, Oršić 65)

Redoslijed: 1. Hrvatska 9 (3) 2. Švicarska 6 (2) 3. Latvija 3 (2) 4. Ukrajina 0 (1) 5. Lihtenštajn 0 (4)