Sinjski dijamant izmamio uzdah cijelog stadiona!

Nakon tri utakmice talijanske Serije A novi prvoligaš Pescara i dalje ima nula bodova. U nedjelju, u 3. kolu, Sampdoria je kao gost pobijedila Pescaru s 3:2, a Anti Vukušiću je 'propao' eurogol.

17.9.2012.
12:15

Hrvatski nogometaš Ante Vukušić je nakon igranja u drugom dijelu utakmice protiv Torina, u prošlom kolu, ovaj put startao u prvoj momčadi, te je zamijenjen u 81. minuti. U prvom je dijelu nekadašnji igrač Hajduka bio najopasniji igrač po Đenovljane, te se u prvih dvadeset minuta našao u dvije lijepe šanse za pogodak.

Pogotovo treba izdvojiti onu na samom početku kada je između dva igrača Sampdorije prvi došao do dubinski upućene lopte. Skokom i laganim dodirom glavom je loptu poslao u for i iz prve, odlično s petnaestak metara, opalio.

No, lopta je odsjela na vratnici, a ne u mreži za pravi eurogol.