MILAN KIKSAO NA SAN SIRU: / Torino isfrustrirao Rossonere, Atalanta bolja od Udinesea

Odigrane su dvije utakmice 15. kola talijanske Serie A

9.12.2018.
22:59

U posljednjoj utakmici 15. kola talijanske Serie A u nedjelju je AC Milan na domaćem terenu protiv Torina odigrao 0-0, a Alen Halilović bio je na klupi za pričuve Milana.

Udinese je kod kuće protiv Atalante izgubio sa 1-3, a sva tri gola za goste zabio je Duvan Zapata. Andrija Balić bio je na klupi za pričuve Udinesea, kao i Mario Pašalić u dresu Atalante.

Fiorentina izvukla bod kod Sassuola

Nogometaši Sassuola dvaput su propustili dva gola prednosti protiv Fiorentine, koja je u posljednjim trenucima izjednačila na 3-3. Sassuolo je u 80. minuti poveo 3-1. No, Fiorentina nije klonula, pa je preko Benassija smanjila na 3-2 u 89. minuti, da bi u posljednjim sekundama sudačke nadoknade Mirallas pogodio za konačnih 3-3.

Hrvatski reprezentativac Marko Pjaca bio je u početnoj postavi Fiorentine, ali ga je trener Stefano Pioli zamijenio nakon prvog poluvremena.