MILAN DO POBJEDE U 95. MINUTI: / Uzbudljivo je bilo u 11. kolu Serie A diljem Italije

Kompletirano je 11. kolo Serie A

4.11.2018.
22:52

U posljednjem susretu 11. kola talijanskog nogometnog prvenstva Milan je na nedjeljnom gostovanju pobijedio Udinese sa 1-0 postigavši pogodak u petoj minuti sudačke nadoknade.

GLUP POTEZ SREBRNOG

Alessio Romagnoli junak pobjede Milana

Pogodak za pobjedu 'Rossonera' zabio je Alessio Romagnoli u posljednjim trenucima susreta. Nekoliko minuta prije gola domaćin je ostao s igračem manje nakon što je isključen Bram Nuytnick. Zanimljivo, Nizozemac je proveo na terenu svega osam minuta prije nego što je 'pocrvenio'.

Halilović nije igrao

Za Udinese, koji je upisao peti poraz u zadnjih šest kola, od 84. minute je igrao Andrija Balić, dok Alen Halilović nije nastupio za goste.

JUVENTUS NA +6 U ODNOSU NA INTER: Dybala slomio dva igrača, Mandžukić na klupi

Atalanta bolja od Bologne, Pašalić igrao dvije minute

Atalanta je na gostovanju pobijedila Bolognu 2-1 nakon što je domaćin vodio 1-0 na poluvremenu. Bologna je povela već u trećoj minuti golom Ibrahima M'bayea, no Atalanta je u nastavku okrenula rezultat, a strijelci su bili Gianluca Mancini (57) i Daniel Zapata (70). Mario Pašalić je za goste igrao posljednje dvije minute.

Torino uzeo bodove u Sampdoriji

Na gostovanju je slavio i Torino deklasiravši Sampdoriju sa 4-1. Golove za Torino zabili su Andrea Belotti (12, 43-11m), Iago Falque (56) i Armando Izzo (78), dok je pogodak za Sampu zabio Fabio Quagliarella (65).

Gostujuće bodove dohvatio je i Sassuolo pobijedivši Chievo sa 2-0, a golove su zabili Federico di Francesco u 42. minuti, te Emanuele Giaccherini (90+4-ag). Adrian Šemper nije branio za domaći sastav.

Ni Badelj nije igrao

Lazio je pobijedio SPAL sa 4-1. Dva gola je zabio Ciro Immobile (26, 35), a po jedan Danilo Cataldi (59) i Marco Parolo (70). Pogodak za goste postigao je Mirko Antenucci (28). Milan Badelj nije nastupio za rimski sastav zbog ozljede.

Na ljestvici vodi Juventus sa 31 bodom ispred Intera i Napolija sa po 25 bodova.

REZULTATI Bologna - Atalanta 1-2 (M'baye 3 / Mancini 57, Zapata 70) Udinese - Milan 0-1 (Romagnoli 90+5) Sampdoria - Torino 1-4 (Quagliarella 65 / Belott (12, 43-11m, Falque 56, Izzo 78) Chievo - Sassuolo 0-2 (Di Francesco 42, Giaccherini (90+4-ag) Parma - Frosinone 0-0 Lazio - SPAL 4-1 (Immobile 26, 35, Cataldi 59, Parolo 70 / Antenucci 28) U subotu: Inter - Genoa 5-0 (Gagliardini 14, 49, Politano 16, Joao Mario 90+1, Nainggolan 90+4) Fiorentina - Roma 1-1 (Veretout 33-11m / Florenzi 85) Juventus - Cagliari 3-1 (Dybala 1, Bradarić 38-ag, Cuadrado 87 / Joao Pedro 36) U petak: Napoli - Empoli 5-1 (Insigne 9, Mertens 38, 64, 90+3, Milik 90 / Capu