Messi otkrio sto bi najvise jos volio osvojiti u karijeri

Ponajbolji nogometas danasnjice Lionel Messi kazao je kako bi titula prvaka svijeta s reprezentacijom Argentine bila kruna njegove karijere.

8.5.2014.
22:43

"Postoje mnogi sjajni nogometasi koji nisu osvojili svjetsko prvenstvo, ali mislim kako bi to bio sjajan dodatak mojoj karijeri. Sasvim sigurno kruna moje karijere. Imam priliku u Brazilu i vjerujem kako je to moguce," kazala je zvijezda u razgovoru za argentinski Ole.

Messi najavljuje veliku podrsku Argentini na SP - u. "To moramo iskoristiti, moramo samo uzivati i igrati nogomet kakav znamo,".

U dresu Barcelone osvojio je sve sto se moze osvojiti, dok u dresu 'Gauca' ima samo zlatnu medalju s olimpijskih igra u Pekingu i drugo mjesto na Copa America 2007. Za Argentinu je odigrao 83 utakmice i postigao 37 golova. Da bi usao u povijest kao najveci, Messiju nedostaje zlato sa reprezentacijom. Stoga je jako motiviran za nastup u Brazilu.