MARKO ROG NA UDARU KRITIKE! / 'On je igrač koji ne donosi mir nego unosi nemir'

Rog je u Sevillinoj momčadi na posudbi iz Napolija

15.3.2019.
12:08

Povremeni hrvatski nogometni reprezentativac Marko Rog našao se na udaru kritike novinara Marce koji je ocijenio njegov doprinos u utakmici kojom je Sevilla ispala iz Europske lige.

Na gostovanju kod praške Sparte španjolske je momčad izgubila 4-3 u produžetku susreta i ispala iz osmine finala natjecanja s ukupnih 6-5. Rog je u igru ušao u 104. minuti susreta i, tvrdnja je izvora, podbacio.

Loše je odigrao

Točnije u opisu njegova doprinosa momčadi navodi se da je krivac za pogodak koji je riješio pitanje pobjednika u posljednjoj minuti i dodaje:

'Trebao je pomoći svojoj momčadi, a naudio joj je. Utakmica je bila luda, a on je igrač koji je donio nemir umjesto mira.'

Rog je u Sevillinoj momčadi na posudbi iz Napolija. Stigao je ondje u siječnju i trebao bi ostati do kraja sezone kad mu slijedi povratak u redove talijanke momčadi.