MARKO LIVAJA ZABIO SVOJ DRUGI GOL SEZONE: / AEK na gostovanju pobijedio Tripoli

Marko Livaja zabio svoj drugi gol sezone

29.11.2020.
20:44

U susretu 10. kola grčkog nogometnog prvenstva AEK je na gostovanju pobijedio Asteras Tripoli s 2:1, a prvi pogodak za atenski sastav zabio je Marko Livaja.

Antonio Čolak igrao za PAOK deset minuta

Hrvatski napadač je zabio svoj drugi gol u sezoni u 13. minuti. Izjednačio je Jeronimo Barrales u posljednjoj minuti prvog dijela, a pobjedu gostima donio je Karim Ansarifard u 58. minuti. Livaja je igrao cijeli susret za AEK.

Gostujuću pobjedu ostvaruio je i PAOK porazivši Lamiju s 2:0 golovima Tzolisa (12) i Vieirinhe (64).

Antonio Čolak je za goste igrao posljednjih devet minuta.

Macheda, Liavas i Mendoza zabili, igrao i Jakoliš

Panathinaikos je pobijedio Panaitolikos sa 2:1, a za goste je prvih sat vremena igrao Antonio Jakoliš.

Za domaći sastav zabili su Macheda (19) i Liavas (43-ag), dok je Mendoza golom iz jedanaesterca u četvrtoj minuti nadoknade postavio konačnih 2:1.

Na ljestvici vodi Olymnpiakos sa 22 boda, PAOK ima bod manje, a treći je AEK sa 19 bodova.