MANDŽO IZGUBIO ŽIVCE ZBOG NEODLUČNOG PJANIĆA: / Pogledajte što je razljutilo Vatrenog u Torinu

Ljutito je bacio loptu nakon što bosanskohercegovački reprezentativac nije reagirao na vrijeme

13.2.2018.
23:06
Screenshot

Juventus nije odigrao dobru utakmicu protiv Tottenhama usprkos fenomenalnom početku kada je poveo 2:0 u devetoj minuti. Spursi su bili bolji protivnik u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka i zasluženo su u drugom dijelu došli do 2:2.

FANATIČNI SPURSI VRATILI SE IZ MRTVIH: Tottenham izborio remi protiv Juvea, Buffon kiksao kod drugog gola

Nervozni su bili igrači Stare dame, protestirali kod sudaca, a hrvatskog reprezentativca Marija Mandžukića razljutila je jedna situacija u drugom dijelu. Mandžo se pripremao brzo izvesti aut, ali ga je Pjanić zaustavio s namjerom da ga on izvede. U konačnici je Pjanić ostavio loptu Alexu Sandru, a Mandžukić u ljutnji bacio drugu loptu koja je bila u njegovim rukama.

SPURSI SE RADUJU UZVRATU, JUVE NE GUBI NADU: Strijelci Tottenhama oduševljeno najavili revanš na Wembleyju

Mandžukić je u 52. minuti na nekoliko trenutaka izašao iz igre zbog boli u desnoj nozi, ali se vratio i odigrao do 77. kada je zamijenjen.