MANCHESTER UNITED NASTAVIO VELIKI NIZ: / Wayne Rooney se vratio i zabio prvi gol nakon tri mjeseca

Nogometaši Manchester Uniteda došli su u 34. kolu Premier lige do pobjede na gostovanju kod Burnleyja, slavili si Crveni vragovi s 2-0 i produljili nadu da mogu do četvrtog mjesta.

23.4.2017.
18:08
AFP, OLI SCARFF

United je poveo u 21. minuti nakon odlično odigranog kontranapada koji je započeo Anthony Martial proigravši Andera Herreru, a ovaj ga pronašao povratnom loptom za četvrti ovosezonski pogodak Francuza u Premier ligi.

POTVRĐENE CRNE SLUTNJE, STIGAO KRAJ KARIJERE? /

Pred Ibrahimovićem je, ako se uopće i vrati, duga pauza

Najdulji niz u ligama 'petice'

U 39. minuti Martial je u gužvi dodao loptu kapetanu Wayneu Rooneyju koji je uspio ugurati loptu u mrežu za 2-0. Legendarnom napadaču, koji je ove sezone imao problema s lošom formom i ozljedama, to je prvi gol nakon tri mjeseca.

Manchester Unitedu je ovo bila 23. uzastopna utakmica bez poraza. Najdulji je to niz u Premier ligi od sezone 2010/11 kada je, također United, imao 24 utakmice zaredom bez poraza. To je ujedno i najdulji aktivni niz u pet najjačih pet europskih liga.

United se ovom pobjedom približio samo na bod zaostatka za gradskim rivalom Cityjem koji drži četvrto mjesto, posljednje koje vodi u Ligu prvaka.