MAMUT SRUŠIO GOSTE U ZAPREŠIĆU: / Lokomotiva propustila šansu zasjesti na čelo prvenstva

U prvoj utakmici 10. kola Prve HNL Inter je na stadionu ŠRC Zaprešić svladao Lokomotivu sa 2-1

5.10.2018.
20:00
Pixsell

Gosti su poveli preko Kastratija koji je odlično završio protunapad svoje momčadi, no samo šest minuta potom Zaprešićani su sretno poravnali. Na slobodni udarac Mamuta s više od 20 metara slabo je reagirao vratar Lokomotive Grbić kojemu je lopta prvo pobjegla iz ruku, udarila u vratnicu te ga ponovno pogodila i odbila se u mrežu. Konačnih 2-1 postavio je Mamut sredinom drugog poluvremena kada je najbrže reagirao na jednu odbijenu loptu.

Lokomotiva ostala druga na tablici

Lokomotiva je ovim porazom propustila zasjesti na prvo mjesto ljestvice, ostala je druga sa 19 bodova, dva manje od vodećeg Dinama, a dva više od trećeg Osijeka, dok je Inter skočio na sedmo mjesto sa 10 bodova, jednim manje od šestog Hajduka, jednim više od osmog Slavena Belupa te dva više od devete Istre 1961. Na dnu je Rudeš sa samo dva boda.