MALLORCA - LEVANTE 2:0: / Sjajnu Ante Budimir inicijator akcije za gol

Mallorca je sa 32 boda na 18. mjestu

9.7.2020.
21:36

Nogometaši Mallorce su na svom stadionu u četvrtak navečer svladali Levante sa 2:0 (1:0) u dvoboju 35. kola španjolskog prvenstva i tako još uvijek zadržali izglede za opstanak u prvoligaškom društvu.

Ante Budimir bio u početnoj postavi i igrao do 90.

Cucho je u 40. minuti postigao vodeći pogodak glavom, a Kubo je u 84. minuti potvrdio pobjedu Mallorce.

Hrvatski napadač Ante Budimir bio je u početnoj postavi i igrao do 90. minute, a bio je i inicijator akcije za pobjednički pogodak, kad je dodavanjem petom oslobodio prostor suigračima.

Spanish La Liga soccer match Mallorca vs Levante at Son Moix Stadium, Mallorca, Baleares, July 09, 2020

La Liga / Cordon Press Cordon Press,Image: 541583366, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no

U drugom dvoboju Eibar i Leganes su odigrali bez golova 0:0.

Mallorca je sa 32 boda na 18. mjestu, a za spasonosnom 17. pozicijom, koju drži Alaves s utakmicom manje, zaostaje tri boda. Levante je sa 43 boda na 12. mjestu. Eibar je 15, sa 36 bodova, a Leganes je sa 29 bodova predzadnji i ima samo teoretske izglede za spas.

Od 22 sata Athletic Bilbao je domaćin Sevilli.

Španjolska - 35. kolo Mallorca - Levante 2:0 (Cucho 40, Kubo 84) Eibar - Leganes 0:0 Athletic B. - Sevilla (22.00)

Real S. - Granada (pet, 19.30) Real M. - Alaves (pet, 22.00)

Odigrano: Valencia - Valladolid 2:1 Celta V. - Atletico M. 1:1 Gerafe - Villarreal 1:3 Betis - Osasuna 3:0 Barcelona - Espanyol 1:0