MAJSTORIJA MARIJA PAŠALIĆA: / Hrvatski veznjak pokraj dvojice protivničkih igrača zabio golčinu i pol

Mario Pašalić bio je strijelac za Spartak iz Moskve koji je u nedjeljnom susretu 10. kola ruskog prvenstva odigrao 2-2 na gostovanju kod Tosna u Sankt Peterburgu.

17.9.2017.
15:34
Screenshot: You Tube

Hrvatski reprezentativni veznjak, koji je odigrao čitav susret, doveo je Spartak u vodstvo od 2-0 u 63. minuti. Njegov gol od 2.36 možete vidjeti u videu dolje.

Taj je rezultat vrijedio sve do 86. minute, a onda je aktualni ruski prvak ponovno posustao u samoj završnici i s dva primljena pogotka ispustio pobjedu.

S POSUDBE NA POSUDBU: Pašalić otkrio zašto trenutno ni teoretski ne može igrati za Chelsea

Spartak je trenutačno osmi na ljestvici sa 13 bodova, osam manje od Zenita i Krasnodara koji se nalaze na vrhu. Točno je 13. s devet bodova.