MA, KAKVA MIROVINA: / Olić je ponovno u strašnoj formi, pogledajte kakav je gol zabio Kaiserslauternu

Nakon što je najavio skorašnji odlazak u igračku mirovinu bivši hrvatski reprezentativac Ivica Olić (37) počeo je igrati kao u najboljim danima.

21.11.2016.
21:28
Screenshot

Njegov 1860 München je u dvoboju 13. kola druge lige na svojoj Allianz Areni odigrao 1-1 protiv Kaiserslauterna. Bavarce je u vodstvo doveo upravo Olić već u devetoj minuti kada je u trku primio loptu na prsa, a onda je u padu, s desetak metara udaljenosti, smjestio u mrežu. U 44. je minuti izjednačio Zoltan Stieber.

LEGENDA VATRENIH SASVIM OTVORENO: /

S Čačićem nisam imao nikakav odnos, a Kovač će postati trener Bayerna

Olić nije bio učinkovit na početku sezone, ali se nakon stanke zbog ozljede i suspenzije zbog klađenja prometnuo u jednog od najvažnijih igrača Münchena. Bio je strijelac i u prošlom kolu protiv Sandhausena (poraz 2-3), a tjedan ranije je u pobjedi protiv Erzgebirge Auea (6-2) jednom je asistirao i izborio dva jedanaesterca.