OGLAS

LYON I MARSEILLE PODIJELILI BODOVE U FRANCUSKOM DERBIJU: / Ćaleta-Car odigrao cijeli susret

Zanimljivo, bilo je to 12. uzastopno gostovanje Lyona u Le Championnatu u kojem nije doživio poraz

28.2.2021.
23:31

U derbiju 27. kola francuskog nogometnog prvenstva Marseille i Lyon su odigrali 1:1. Gosti su poveli u 21. minuti golom Karla Toka Ekambija, a izjednačio je Arkadiusz Milik u 44. minuti iz jedanaesterca.

Lyon je od 71. minute igrao s igračem manje nakon što je isključen Lucas Paqueta, no domaćin to nije uspio iskoristiti. Duje Ćaleta-Car je igrao cijeli susret za OM.

Marseille u krizi

Zanimljivo, bilo je to 12. uzastopno gostovanje Lyona u Le Championnatu u kojem nije doživio poraz, dok je OM i dalje u krizi sa samo jednom pobjedom u posljednjih 10 kola.

Identičnim rezultatom završio je i susret između vodećeg sastava francuske lige, Lillea i Strasbourga. Lille je ispustio dva boda i tako propustio priliku pobjeći PSG-u na četiri boda viška.