LUKA MODRIĆ FANTASTIČNIM POGOTKOM PRODUŽIO MANDAT ZIDANEU: / Real Madrid je na vrhu La Lige

Real Madrid slavio protiv Granade 4:2 i tako se popeo na vrh ljestvice

5.10.2019.
18:05

Luka Modrić fantastičnim je pogotkom sudjelovao u pobjedi Real Madrida kod dosad prvoplasirane momčadi španjolskog prvenstva.

Madriđani su na Santiago Bernabeu slavili protiv Granade rezultatom 4:2 i tako se popeli na prvo mjesto ljestvice španjolske La Lige. Raduje se tome i trener Zinedine Zidane za kojeg se pisalo da su mu dani u Realu nakon debakla protiv Club Bruggea u Ligi prvaka.

BLAMAŽA ZA NIKU KOVAČA NAKON POVIJESNE POBJEDE: /

Kramarićeva momčad priuštila mu prvi poraz u sezoni

Modrić je ušao u igru u 38. minuti, a u 61. minuti je s dvadesetaktak metara pogodio same rašlje vrata gostiju za vodstvo od 3:0.

Golijada na Bernabeu

Real je već u drugoj minuti stigao do vodstva. Gareth Bale pronašao je Karima Benzemu krasnim vanjskim proigravanjem vanjskim dijelom kopačke na drugoj stativi, a Francuz nije imao težak posao.

Vodstvo od 2:0 donio je Realu još jedan igrač od 100 milijuna dolara - Eden Hazard - u sudačkoj nadoknadi prvog dijela.

No, Real je strepio za pobjedu jer se Granada skoro vratila golovima Machisa (69') i Duartea (77'), da bi u trećoj minuti sudačke nadoknade za konačnih 4:2 zabio Kolumbijac James Rodriguez koji ne naletio na odličnu povratnu loptu Odriozole i desnicom pogodio za pobjedu Kraljevskog kluba.