LUDNICA U MADRIDU: / Atletico utrpao sedam komada, utakmica života Yannicka Carrasca!

Tri pogotka i dvije asistencije ugradio je belgijski reprezentativac Yannick Carrasco u uvjerljivu 7-1 (2-1) pobjedu svoga Atletica nad Granadom u dvoboju 8. kola španjolskog prvenstva.

15.10.2016.
20:55
AFP, PIERRE-PHILIPPE MARCOU

Zanimljivo, gosti su poveli u 18. minuti pogotkom Cuence, ali već do poluvremena je Carrasco postigao dva od svoja tri pogotka, prvi u 34., a drugi u 45. minuti. U 61. je Carrasco povisio na 3-1, uslijedila su dva pogotka Argentinca Nicolasa Gaitana (63, 81), za 6-1 pogodio je Correa, a konačnih 7-1 postavio je Tiago, pri čemu je Carrasco upisao drugu asistenciju.

LEO MESSI SE VRATIO: /

Samo tri minute su mu trebale da zabije novi gol i uđe u povijest!

Samo 31 sekunda za gol

Spomenimo da je Carrascu ovo prvi hat-trick u karijeri, dok je Gaitan prvi gol zabio samo 31 sekundu nakon ulaska u igru. Atletico je, pak, drugi put pod vodstvom Diega Simeonea postigao sedam golova u jednoj utakmici, prvi se put to dogodilo 2013. protiv Getafea (7-0). Hrvatski reprezentativac Šime Vrsaljko nije ulazio s klupe u sastavu Atletica.

Atletico je pobjedom zasjeo na vrh s 18 bodova, jednim više od Seville, a dva više od Barcelone. Četvrti je Real Madrid s 15 bodova, ali i utakmicom manje koji će odigrati kasnije večeras kod Betisa u Sevilli. Na začelju su Valencia sa 6 bodova, Osasuna s 3 i Granada s 2.