LOVREN ZABIO ZA LIGU PRVAKA: / Vatreni postigao majstorski gol i prekinuo post star više od 4 godine

Lovren zabio svoj drugi gol sezone

13.5.2018.
17:34

Hrvatski reprezentativni stoper Dejan Lovren u nedjelju poslijepodne zabio je svoj drugi gol sezone za Liverpool, prvi na Anfieldu još od one utakmice protiv Southamptona u sezoni 2013./2014. Liverpool je protiv Brightona slavio 4-0 i pobjedom potvrdio Ligu prvaka, jer Chelsea izgubio od Newcastlea 3-0...

Nakon gola protiv Bournemoutha u prosincu, hrvatski branič pogodio je protiv Brightona u posljednjem, 38. kolu Premier lige, a Liverpool trenutačno vodi 3-0 i blizu je plasmana u Ligu prvaka.

Redsi su poveli golom najboljeg igrača Premier lige za ovu sezonu na izmaku Mohamed Salah a na 2-0 povisio je Lovren u 40. minuti. Nakon što je korner bio izveden, jedna lopta je stigla do Robertsona koji je ubacio s lijeve strane, a Lovren u naletu sjajno skočio i s pet metara zabio glavom u svom 42. susretu ove sezone u dresu finaliste Lige prvaka.

Na društvenim mrežama hvale gol Dejana Lovrena i čitavu akciju. Jedan je navijač na Twitteru napisao:

"Trk i udarac glavom Dejana Lovrena bili su izvanredni".

Dominic Solanke zabio je za 3-0 u 53. minuti nakon dodavanja Salaha i projektila pod prečku, a konačnih 4-0 postavio Robertson u 85. minuti.