LOVREN ZABIO RIJETKO VIĐEN AUTOGOL KOJI TRENUTNO KRUŽI INTERNETOM: / 'Ovo samo on može napraviti'

16.12.2020.
19:10

Veliku grešku napravio je hrvatski reprezentativac Dejan Lovren u utakmici ruskog prvenstva. Njegov Zenit poveo je u dvoboju protiv Spartaka iz Moskve, ali Lovren je poravnao rezultat. u 22. minuti autogolom.

Centaršut je došao s lijeve strane, išao je na drugu vratnicu, a lopta je vraćena natrag u sredinu. Lovren je bio sam i neometan, a naumio je loptu prsima vratiti svom vrataru.

REAL JE STAVIO KAPETANA RAMOSA 'NA ČEKANJE': /

Evo što to vrlo vjerojatno znači za Luku Modrića

No došlo je do nesporazuma. Golman je izletio s crte na tu loptu, a Lovren je nesretno loptom prebacio vratara te je ona završila u mreži.

"Ovo može samo on napraviti", jedan je od komentara na društvenim mrežama na kojima je Lovrenov autogol već postao pravi hit.

Zbog odredbi o pravima prijenosa nismo vam u mogućnosti prikazati taj video.

Ipak, nije to Zenitu odmoglo da stigne do pobjede. U drugom dijelu slavila je momčad iz Sankt Petersburga 3:1, a golove su u nastavku zabili Rakitski i Džjuba.