EUROPSKI PRVAK AMERIČKU TURNEJU ZAPOČEO PORAZOM: / Lovren protiv Borussije igrao pola sata

Liverpool će iduću utakmicu igrati u nedjelju kada će odmjeriti snage protiv španjolske Seville

20.7.2019.
9:51

Pobjednik Lige prvaka Liverpool otvorio je američku turneju porazom od Borussije Dortmund sa 2-3 u susretu igranom pred 40.000 gledatelja na stadionu Notre Dame.

Borussia Dortmund forward Jacob Bruun Larsen (R) scores past Liverpool midfielder James Milner during the second half of the international friendly match at Notre Dame Stadium in South Bend, Indiana, July 19, 2019., Image: 459791778, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Profimedia, AFP

Borussia povela, dobila gol pa uzvratila s još dva

Njemački sastav je poveo već u trećoj minuti utakmice golom Paca Alcacera. Izjednačio je Harry Wilson u 35. minuti, no Borussia je golovima Thomasa Delaneyja u 53. i Jacoba Bruuna Larsena u 58. minuti stigla do prednosti 3-1. "Redsi" su smanjili u 75. minuti pogotkom Rhiana Brewstera iz kaznenog udarca.

I ONI KOJI NE NAVIJAJU ZA HRVATSKU NAJEŽIT ĆE SE NA OVU SNIMKU: /

Dejan Lovren genijalno obilježio godišnjicu najveće pobjede Vatrenih

'Bez obzira na poraz na ovoj utakmici smo imali više pozitivnih nego negativnih stvari'

Za Liverpool, koji je igrao bez najboljih igrača (Mohamed Salaha, Sadia Manea, Roberta Firmino i Alisson), posljednjih pola sata je nastupio hrvatski reprezentativac Dejan Lovren.

"Bez obzira na poraz na ovoj utakmici smo imali više pozitivnih nego negativnih stvari. Teren je bio težak jer to nije nogometno igralište, međutim atmosfera je bila sjajna. Bio bi sjajno kada bi ove sezone bili bolji nego prošle. To je naš cilj, a ne gledamo druge momčadi," poručio je trener engleskog sastava Jurgen Klopp.

Liverpool and Borussia Dortmund players pose for a picture before their international friendly soccer game at Notre Dame Stadium in South Bend, Indiana, July 19, 2019., Image: 459790488, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Profimedia, AFP

Liverpool će iduću utakmicu igrati u nedjelju kada će na stadionu Fenway Park u Bostonu odmjeriti snage protiv Seville.