LOVREN NAKON SJAJNE UTAKMICE PODIJELIO FOTKU: / Komentar zvijezde Liverpoola na nju je hit

Na jučerašnjoj utakmici Lovren je razigravao kao veznjak. Podijelio je 78 točnih dodavanja, više od ijednog veznog igrača Liverpoola s preciznošću od 88 posto

5.12.2019.
15:52
Twitter/Liverpool FC

Domaćini su imali svoju noć u 15. kolu engleske Premier lige odnosno utakmicama koje su odigrane u srijedu navečer. U najzanimljivijem susretu večeri Liverpool je slavio protiv Evertona s 5:2, a svoju asistenciju u pobjedu Redsa ugradio je i hrvatski reprezentativac Dejan Lovren koji je nastupio od prve minute za domaćine na Anfieldu.

Hrvatski reprezentativac u 31. minuti je kirurški preciznom loptom preko pola terena pronašao Origija koji je u završnici bio hladnokrvan.

JOŠ JEDAN DAN U UREDU DEJANA LOVRENA: /

Okrivit će ga za dva gola, razigravao bolje od veznjaka, opet nadmašio Van Dijka

Lovren je prema dva portala koji se bave evaluacijom nastupa nogometaša – SofaScoreu i WhoScored – dobio bolje ocjene od svog kolege u obrani Virgila Van Dijka, ove godine jako ozbiljnog kandidata za Zlatnu loptu.

Na jučerašnjoj utakmici Lovren je razigravao kao veznjak. Podijelio je 78 točnih dodavanja, više od ijednog veznog igrača Liverpoola s preciznošću od 88 posto. Njegove duge lopte pogodile su šest puta svoju metu iz 11 pokušaja, a iz jedne takve izrodila se asistencija. Izgubio je samo jedan duel na cijeloj utakmici.

Nakon utakmice Lovren je postavio fotografiju na Instagram, a njegov suigrač Xherdan Shaqiri, koji je također bio strijelac sinoć, komentirao mu je: "Hrvatski Beckenbauer?" aludirajući na sjajnu dugu loptu Lovrena koju je Origi pretvorio u pogodak.