LOKOMOTIVI MALI ZAGREBAČKI DERBI: / Rudeš poveo, ali Lokosi su okrenuli s dva kaznena udarca

Lokomotiva se pobjedom probila na peto mjesto s 35 bodova

18.4.2018.
18:04
Marko Lukunic/PIXSELL

U susretu 30. kola Prve HNL u Zagrebu su nogometaši Lokomotive pobijedili Rudeš s 2-1 (0-1).

"Mali" gradski derbi pripao je Lokomotivi, koja je preokretom, i uz pomoć dva dosuđena kaznena udarca, svladala Rudeš koji se bori za ostanak.

Poveo je Rudeš golom u 16. minuti, preokret iz dva kaznena udarca

Rudeš je poveo u 16. minuti kada je Makedonac Samir Fazli nakon gužve uputio udarac, koji je uz pomoć jednog braniča Lokomotive, završio u mreži. Lokomotiva je izjednačila u 48. minuti iz kaznenog udarca kojeg je realizirao Lovro Majer, a u 74. minuti je u šesnaestercu domaćina pao Krstanović, a Bojan Knežević je bio precizan iz drugoga kaznenog udarca dosuđenog za goste. U 84. minuti Lokomotiva je ostala bez isključenoga Tonija Šunjića, koji je dobio crveni karton zbog prigovora sucu Batiniću.

Sudac Batinić iz Osijeka

Lokomotiva se pobjedom probila na peto mjesto s 35 bodova, dok je Rudeš ostao osmi s 26 bodova.

Utakmicu je na stadionu u Kranjčevićevoj ulici pred 200-tinjak gledatelja vodio Batinić iz Osijeka.