LOKOMOTIVA – RIJEKA 1-2: / Velika greška Grbića obilježila napeti derbi, Rijeka se učvrstila na drugom mjestu

Rijeka je savladala Lokomotivu u derbiju 26. kola Prve HNL

29.3.2019.
21:02

U derbi susretu 26. kola Prve HNL u Zagrebu su nogometaši Rijeke svladali Lokomotivu s 2-1 (1-0) i učvrstili se na drugom mjestu.

OSIJEK I DALJE NE ZNA ZA POBJEDU: /

Zekićeva momčad ponovo kiksala pred vlastitim navijačima

Rijeka je nakon 887 dana uspjela slaviti kod Lokomotive. Gosti su poveli u 20. minuti nakon velike pogreške vratara domaćih Grbića, koji je praktički dodao loptu Alexanderu Gorgonu, a Austrijanac to iskorištava i pogađa mrežu. Već na početku drugog dijela Lokomotiva je izjednačila pogotkom Ante Majstorovića glavom nakon kornera.

U 72. minuti Jakov Puljić ponovno dovodi goste u vodstvo nakon sjajne akcije koju je započeo Halilović na sredini terena. Vodi Dinamo s 64 boda, Rijeka je druga s 50, a Lokomotiva četvrta s 41 bodom.

Pred 200 gledatelja na stadionu u Kranjčevićevoj sudio je Zebec iz Cestice.