LIVERPOOL JOŠ JEDNIM PREOKRETOM DO NOVE POBJEDE: / Salah srušio rekord Fernanda Torresa

7.3.2020.
16:00

Nakon što su u prošlom kolu upisali prvi ovosezonski poraz, Liverpool je pokazao da je spreman vratiti se starim navikama. Momčad Jürgena Kloppa dočekala je Bounemouth i slavila rezultatom 2:1, ali nije išlo sve glatko.

Već je u 9. minuti gostujući napadač callum Wilson na ubacivanje Lerme zabio za vodstvo gostiju 1:0.

BOBANU OTKAZ URUČEN PISMOM? /

Naređeno mu da odmah napusti klub; Procurili dramatični detalji raskola kakav se ne pamti

No Liverpool je napravio ono u čemu je najbolji, a to su preokreti. U 25. minuti Mo Salah je profitirao od greške gostujuće obrane. Egipatski mastor u svom je stilu plasirao loptu u sami kut gostujućih vrata, a tim je oborio i rekord Fernanda Torresa.

Naime, Egipćanin je u svojih prvih 100 nastupa zabio 70 golova za Liverpool, dok je Torresov rekord bio 63.

Mane za pobjedu

Ubrzo nakon Salahovog izjednačujućeg pogotka, u 22. minuti zabio je Sadio Mane na asistenciju Virgila Van Dijka i bio je to kraj priče na Anfieldu.

Zanimljivo, Liverpool je postao rekorder preokreta jer im je ovo bio 16. put u povijesti Premier lige da su preokrenuli rezultat do poluvremena.

Hrvatski reprezentativac Dejan Lovren nije bio ni na klupi Redsa.

Liverpool lagano krstari prema naslovu prvaka. Trenutno su na 25 bodova od drugoplasiranog Manchester Cityja.