LIVERPOOL - BURNLEY 1: / 1; Gosti iz Burnleyja na kultnom Anfieldu prekinuli pobjednički niz Redsa

11.7.2020.
18:11

U utakmici bez natjecateljskog značaja Liverpool je u subotu poslijepodne na kultnom na Anfieldu protiv Burnleyja odigrao 1:1, i tako je Burnley uspio prekinuti pobjednički niz Redsa na domaćem terenu, koji je u Premier ligi trajao od siječnja prošle godine.

ČITAVA ENGLESKA UPRAVO BRUJI O ZVIJEZDI WEST HAMA: /

Sam razvalio Norwich i poslao ga u drugu ligu

Dejan Lovren ostao na klupi za pričuve

Hrvatski stoper Dejan Lovren ostao je na klupi za pričuve Liverpoola, koji je poveo preko Andrewa Robertsona u 34. minuti. Remi gostima donio je Jay Rodriguez u 69. minuti susreta...

U subotu su na rasporedu još dva susreta, Sheffield United - Chelsea (18.30) te Brighton - Manchester City (21.00).

REZULTATI: Norwich - West Ham 0-4 (Antonio 11, 45+1, 54, 74) Watford - Newcastle 2-1 (Deeney 52-11m, 82-11m / Gayle 23) Liverpool - Burnley 1-1 (Robertson 34/ Rodriguez 69) Sheffield U. - Chelsea (18.30) Brighton - Man. City (21.00)

Wolverhampton - Everton (ned, 13.00) Aston Villa - C. Palace (ned, 15.15) Tottenham - Arsenal (ned, 17.30) Bournemouth - Leicester (ned, 20.00) Man. United - Southampton (pon, 21.00)