OGLAS

[VIDEO] MARKO ROG ZABIO ZA NAPOLI I POTVRDIO POBJEDU: / Ostavio je vratara bez ikakve šanse

U strijelce se za Napoli nakon dugo vremena upisao Marko Rog

20.10.2018.
23:05
Screenshot

Nogometaši Napolija iskoristili su domaći kiks Juventusa protiv Genoe (1-1) i gostujućom pobjedom protiv Udinesea sa 3-0 smanjili su zaostatak za torinskom 'Starom damom' na četiri boda minusa. Napoli je poveo fantastičnim golom Fabiana Ruiza u 14. minuti, a pitanje pobjednika razriješio je Dries Mertens pogotkom iz jedanaesterca u 82. minuti.

Drugi njegov gol za Napoli

Pobjedu gostiju potvrdio je hrvatski nogometaš Marko Rog koji je zabio pogodak u 85. minuti udarcem sa 14-15 metara i to svega minutu nakon što je ušao u igru. Bio je to njegov prvi pogodak ove sezone, te ukupno drugi u 58 nastupa u dresu Napolija. Andrija Balić nije nastupio za Udinese.

U ranije odigranim subotnjim susretima Genoa i SPAL su šokirali Juventus i Romu. Genoa, koju je nedavno preuzeo Ivan Jurić, je u Torinu odigrala 1-1 protiv prvaka, dok je SPAL u Rimu pobijedio Romu sa 2-0.