SRNA MAJSTORSKI ASISTIRAO ZA POBJEDU NAD INTEROM: / Pogledajte fenomenalan potez bivšeg Vatrenog

Čak i s 37 godina na leđima majstor ostaje majstor

1.3.2019.
22:48
Screenshot

U prvoj utakmici 26. kola talijanskog nogometnog prvenstva Cagliari je iznenađujuće na svom terenu svladao Inter sa 2-1 (2-1), a bivši kapetan hrvatske reprezentacije Darijo Srna bio je asistent za pobjednički pogodak svoje momčadi.

Slomili Inter

Cagliari je svoju bolju igru s početka utakmice okrunio golom Ceppitellija (31) za 1-0, no Lautaro (38) je uspio poravnati na 1-1, ali i prije odlaska na odmor domaći su ponovno poveli kada je Pavoletti (43) odlično reagirao na upotrebljivi prizemni centaršut Srne.

Srna je igrao svih 90 minuta, dok je Filip Bradarić ušao u igru u 70. minuti za Cagliari koji je 144. sa 27 bodova, devet više od 18. Bologne koja se nalazi u zoni ispadanja. U sastavu Intera, koji je ostao treći sa 47 bodova, dva više od četvrtog Milana i tri od pete Rome, Ivan Perišić je igrao čitav susret, dok je Marcelo Brozović izašao u 87. minuti. Na vrhu je Juventus sa 69 bodova, drugi Napoli ima 56.