SCHALKE POBJEDOM POTVRDIO DRUGO MJESTO: / Pjaca igrao do 51. minute, sve riješio Caligiuri sjajnim golom

Marko Pjaca bio je dio startne Schalkeove postave

9.3.2018.
22:51

Minimalnom 1-0 pobjedom na gostovanju kod Mainza koji se bori za očuvanje bundesligaškog statusa, nogometaši Schalkea nastavili su pobjednički niz u njemačkom prvenstvu u kojem će i po kompletiranju 25. kola držati drugu poziciju na ljestvici.

Ono najvažnije napravio je u 55. minuti ogleda igranog na Opel Areni Daniel Caligiuri sjajnim udarcem s nekih 20-ak metara nakon slaloma kroz obranu domaćina.

Hrvatski reprezentativac Marko Pjaca, Juventusov nogometaš na posudbi u Schalkeu, igrao je do 51. minute kada ga je trener Domenico Tedesco zamijenio, a umjesto njega ubacio Ukrajinca Konopljanku.