RIJEČI SEVILLINA NAPADAČA NAJBOLJE DOČARAVAJU MESSIJEVU VELIČINU: / Sve je objašnjeno jednom objavom

Napadač Seville ukratko je objasnio što im je napravio Lionel Messi

23.2.2019.
23:36

Barcelona je u 25. kolu Primere ostvarila pobjedu u gostima protiv Seville, rezultatom 4:2 i tako Atleticu pobjegla na deset bodova prednosti. Sevilla je povela u 22. minuti golom Navasa, ali samo četiri minute kasnije sjajnim golom izjednačio je Messi. Sevilla je ponovo uspjela povesti, ali je Messi s dva nova gola napravio preokret.

Nije s ove planete

Prvo je u 67. minuti poravnao na 2:2, a zatim je u 85. minuti donio preokret Barceloni. U sudačkoj nadoknadi uspio je i asistirati Suarezu za konačnih 4:2. Messiju je to bio 50. hat-trick u karijeri i 33 gol u ovoj sezoni. Koliko je teško igrati protiv Messija najbolje je opisao napadač Seville, Wissam Ben Yedder.

"Na ovoj planeti vjerojatno bi dobili tu utakmicu. Ali postoji jedan igrač s neke druge planete, koji je imao drugi plan. Ponosan sam na ekipu jer nismo odustajali. Naprijed Sevilla!", napisao je na Twitteru Francuz.