REAL PROHUJAO KROZ VIGO S ČETIRI KOMADA: / Modrić upisao asistenciju u velikoj pobjedi

Kraljevi su pobjedom na gostovanju kod Celte nastavili dobar niz od dolaska novog trenera

11.11.2018.
22:50

Nogometaši madridskog Reala u posljednjem su dvoboju 12. kola španjolskog prvenstva kao gosti svladali Celtu u Vigu sa 4-2 (1-0), a kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić bio je asistent za prvi gol "kraljevskog kluba".

POGLEDAJTE KAKO TO RADI NAJBOLJI NA SVIJETU: /

Modrić sjajnom loptom proigrao Benzemu za vodstvo Reala

Modrić je odličnom okomitom loptom u 23. minuti proigrao Benzemu koji je rutinski zatresao mrežu. Real je povećao prednost u 56. minuti kada je udarac Benzeme prošao kroz noge vrataru Celte Alvarezu, udario u vratnicu od koje se odbio u tijelo nesretnog braniča domaćih Cabrala kojemu je pripisan autogol.

Sjajna partija Modrića

Celta je smanjila lijepim golom Huga Malla u 61. minuti, no Real je ipak osigurao pobjedu iz sumnjivog kaznenog udarca kojega je u 83. minuti iskoristio Sergio Ramos da bi u sudačkoj nadoknadi prvo Ceballos povisio na 4-1, a onda i Brais smanjio na konačnih 4-2.

Modrić je odigrao svih 90 minuta za Real koji je i dalje šesti na ljestvici, ali sada sa 20 bodova, samo četiri manje od vodeće Barcelone, dok je Celta 14. sa 14 bodova. Bila je to četvrta uzastopna pobjeda Reala u svim natjecanjima nakon smjene trenera kada je Julena Lopeteguija zamijenio Santiago Solari.