OGLAS

RAKITIĆ I MESSI UŠLI PA PRELOMILI UTAKMICU: / Argentinac ponovno pokazao zašto je najbolji

Nova pobjeda Barcelone ponovno je djelo najvećeg svih vremena

20.1.2019.
22:59

U susretu 20. kola španjolskog nogometnog prvenstva Barcelona je pobijedila Leganes sa 3-1. Barca je slomila goste tek nakon što su u igru u 64. minutu ušli Lionel Messi i Ivan Rakitić. Do tada je Leganes imao bod u rukama.

Sigurni na vrhu

Barca je povela u 32. minuti golom Ousmanea Dembelea, no u 57. minuti je izjednačio Martin Braithwaite. Na 2-1 povisio je Luis Suarez koji je u 71. minuti pospremio jedan odbijanac u gol. Sjajno je pucao Messi, Pichu Cuellar je obranio, a urugvajski napadač odbijenu loptu pospremio u mrežu.

Sve dvojbe oko pitanja pobjednika razriješio je Messi postigavši u trećoj minuti nadoknade gol za 3-1. Barcelona nakon ove pobjede ponovo ima pet bodova više od Atletico Madrida, dok Real Madrid na trećem mjestu ima deset bodova zaostatka.