PSG NOVOM POBJEDOM NASTAVIO LUDU SERIJU: / Na krilima Mbappea slomili su i Nimes

Nova pobjeda i novi odmak u prvenstvu

23.2.2019.
19:16

Nogometaši PSG-a pobijedili su Nimes s 3:0 u 26. kolu francuske Ligue 1. Kako se i očekivalo, PSG je bez većih problema stigao do nove pobjede, 22. u 25. ligaškom meču i sada je na čak 17 bodova prednosti u odnosu na drugoplasirani Lille.

Ponovno Mbappe

Parižani su bili danas nešto "korektniji" prema protivniku u odnosu na ranije susrete pa su tako zabili samo tri gola. Nkunku je pet minuta prije odlaska na odmor pogodio za 1:0, a u nastavku je Mbappe s dva nova gola potvrdio trijumf Parižana.

Mbappe je uvjerljivo prvi strijelac lige s 22 gola, a njegov suigrač Edinson Cavani zabio je 17. pogodak. PSG u idućem kolu gostuje kod Caena, dok će Nimes imati domaći okršaj s Rennesom. PSG se, ako se dosad i nije mogao, sada može koncentrirati potpuno na United i utakmicu u kojoj brani tri gola prednosti.