PRIJE MANDŽINOG POBJEDNIČKOG GOLA DOGODILO SE NEŠTO URNEBESNO: / Ovaj potez jednostavno morate vidjeti

Pobjedu im je donio Mandžukić, a oni su nasmijali tribine

8.12.2018.
11:45
Screenshot

Sinoć je u derbiju 15. kola nogometnog prvenstva Italije vodeći Juventus je u petak na domaćem terenu protiv Intera slavio sa 1-0, a pobjednički gol zabio je hrvatski napadač Mario Mandžukić u 66. minuti.

Duhovita situacija

Ubačaj Cancela na drugu vratnicu Mandžukić je glavom pospremio u mrežu, i to mu je sedmi prvenstveni pogodak, a ima i dvije asistencije. Šime Vrsaljko, Ivan Perišić i Marcelo Brozović odigrali su cijeli susret za Inter, pruživši solidne partije.

Samo nekoliko minuta prije pogotka, viđena je i duhovita situacija u režiji nogometaša Juventusa, Rodriga Bentancura i Paula Dybale. Bentancur je, naime, snažno napucao Dybalu u lice, a kako mu se lopta nakon toga vratila, Urugvajac je samo nastavio igru kao da je s Argentincem odigrao dupli pas. Očekivano, video ovog "duplog pasa" brzo se proširio društvenim mrežama.