NOVI PORAZ PSG-A: / Dvije prednosti nisu im bile dovoljne za slavlje protiv Montpelliera

PSG je i prije ove utakmice osigurao titulu

30.4.2019.
21:25

Dvije prednosti imali su novi/stari francuski prvaci u odgođenoj utakmici 34. kola francuskog prvenstva, no Montpellier je bio taj koji je okretao 0-1 i 1-2 i u konačnici slavio pobjedu protiv Paris Saint-Germaina. Završilo je 3-2.

Nastavila je tako pariška momčad s lošim rezultatima te upisala treći poraz u posljednje četiri utakmice, no naslov prvaka ionako su već spremili u svoje vitrine...

Otvoreno autogolovima

PSG je poveo u 12. minuti nesretnim autogolom Ambroisea Oyonga, no već devet minuta kasnije rezultat je bio izjednačen nakon što je uslugu na jednak način vratio Presnel Kimpembe.

Novo vodstvo gostiju stiglo je u 62. minuti preko Angela di Marije, a izjednačenje nakon što je Andy Delort bio precizan u 80. minuti. Pet minuta kasnije – slavlje domaćina. Leandro Paredes je bio odveć nesmotren pred vlastitim vratima što koristi Ellyes Skhiri, krade mu loptu i dodaje Camari koji je zabio za 3-2.

PSG je i prije ove utakmice osigurao titulu.