NIKO KOVAČ I BAYERN NA KOLJENIMA: / Borussija ponovno prva, hrvatskom treneru trese se stolica

Bavarci su kiksali na gostovanju i doveli se u velike probleme

30.3.2019.
17:39

Bayern je u 27. kolu njemačke Bundeslige stigao na gostovanje kod Freiburga i odigrao 1:1. Domaći su iznenadili Bavarce već u 3. minuti kada je Holer pogodio za 1:0. Bayern je već u 22. minuti izjednačio na 1:1, a strijelac je bio Robert Lewandowski, a bio je ovo i rezultat prvog poluvremena. U nastavku je Bayern napadao, ali nije stigao do drugog gola pa je na kraju ostalo 1:1.

Dortmund do slavlja u zadnjim minutama

Borussia Dortmund je na svom terenu dočekala ekipu Wolfsburga i upisala pobjedu rezultatom 2:0. Iako se očekivalo da će Žuti od prve minute krenuti na gol Wolfsburga, u prvom poluvremenu Borussija nije uputila niti jedan udarac u okvir gostiju, a na odmor se otišlo s rezultatom 0:0.

Borussija se dosta mučila tijekom cijele utakmice, a onda je u 91. minuti dosuđen slobodan udarac na rubu šesnaesterca, a Paco Alcacer je pogodio za 1:0 i veliko slavlje domaćih navijača. U 94. minuti Alcacer stiže do svog drugog gola i ovjerava pobjedu Borussije.