NEWCASTLE SKINUO PROKLETSTVO: / Treća uzastopna pobjeda Benitezove momčadi za malo mira u svlačionici

Iz posljednjih pet utakmica igrači Burnleyja uzeli su samo jedan bod

26.11.2018.
23:31

Nakon uvodnih deset premierligaških utakmica bez ijedne pobjede, točnije sa samo tri osvojena od mogućih 30 bodova, 'probudili' su se nogometaši Newcastlea i ušli u lijepu pozitivnu seriju. Treću uzastopnu pobjedu upisali su u ponedjeljak na gostovanju kod Burnleyja, a bilo je 2-1.

Prekid crne serije

Svi pogoci na utakmici upisani su u prvom poluvremenu, a kola su nizbrdo za domaćina krenula u četvrtoj minuti kada je Ben Mee pogodio vlastitu mrežu. Na 2-0 za momčad Rafaela Beniteza je povisio Ciaran Clark u 23. minuti, da bi u 40. Sam Vokes postavio konačan rezultat.

Iz posljednjih pet utakmica igrači Burnleyja uzeli su samo jedan bod.

Zanimljivo, prva je ovo prvenstvena pobjeda Newcastlea u utakmici igranoj u ponedjeljak nakon deset uzastopnih poraza.