NAPOLIO REMIZIRAO S TORINOM NA SAN PAOLU: / Je li ovo kraj utrke s Juventusom?

Remi koji je Juventusu dozvolio da dodatno pobjegne

17.2.2019.
22:32

U posljednjoj utakmici nedjeljnog programa 24. kola talijanskog nogometnog prvenstva Napoli i Torino su igrali 0-0. Drugoplasirani Napoli tako se propustio dodatno približiti vodećem Juventusu, sada ima 53 boda, 13 manje od branitelja naslova, dok je Torino osmi sa 35 bodova.

Inter na Perišićev pogon

Ranije u nedjelju je Ivan Perišić bio asistent u 2-1 (0-0) domaćoj pobjedi Intera protiv Sampdorije. Perišić je u 73. minuti prošao po lijevoj strani i potom uputio prizemnu loptu pred gol Sampdorije koju je u mrežu poslao D'Ambrosio za 1-0. Samo dvije minute potom Gabbiadini je poravnao na 1-1, ali i taj rezultat nije dugo stajao jer je Nainggolan u 78. minuti uspio udarcem sa 18 metara kroz šumu igrača pronaći put lopti do gostujuće mreže za konačnih 2-1.

I Perišić i Marcelo Brozović odigrali su svih 90 minuta za Inter koji se ovom pobjedom učvrstio na trećem mjestu ljestvice sa 46 bodova, četiri više od četvrtoplasiranog gradskog rivala Milana. Sampdoria je ostala 10. sa 33 boda.