MILAN REMIZIRAO NA GOSTOVANJU KOD CAGLIARIJA: / Higuain spasio talijanskog diva od poraza

Milan nastavlja s neuvjerljivim partijama od prošle sezone

16.9.2018.
22:36

U dvoboju 4. kola Talijanske lige Cagliari i Milan su odigrali 1-1, pa je slavni klub već na početku sezone sve dalje od vrha. Novi kiks došao je na Sardiniji, a sada se već ozbiljno priča i o otkazu za Gennara Gattusa kojeg bi mogao zamijeniti Antonio Conte.

Zabio Higuain

Cagliari je poveo već u 4. minuti golom Pedra, a Milan je izjednačio preko Higuaina u 55. minuti. Hrvatski reprezentativac Filip Bradarić i bivši kapetan "vatrenih" Darijo Srna odigrali su cijelu utakmicu za Otočane, dok Alen Halilović nije bio u sastavu Milana. Cagliari ima pet bodova, a Milan s utakmicom manje ima četiri boda. Vodi Juventus s 12 bodova.

U ranije odigranom dvoboju Lazio je slavio kod Empolija s 1-0 golom Parola u 47. minuti, a Milan Badelj nije ulazio u igru kod Rimljana.