MILAN NAKON DRAME JEDVA DOŠAO DO POBJEDE NAD SPALOM: / Higuain i Donnaruma spašavaju Gattusa

Rossoneri došli su do pobjede protiv davljenika

29.12.2018.
22:28

U zadnjem dvoboju 19. kola Talijanske lige na San Siru su nogometaši Milana pobijjedili SPAL s 2-1 i probili se na peto mjesto. Gosti iz Ferrare su poveli golom Petagne u 13. minuti, a u 16. minuti je izjednačio Castillejo. U 64. minuti Milan dolazi do konačnog preokreta, a zabio je Argentinac Higuain.

Luda završnica

Bio je to njegov prvi gol za Milan nakon 866 minuta i 12 utakmica. U 89. minuti igrač Milan Suso je dobio crveni karton, a u 93. minuti domaći vratar Donnaruma čudesnom obranom je obranio šut Faresa iz blizine.

Alen Halilović nije bio u sastavu Milana, a Lorenco Šimić je ostao na klupi SPAL-a. Vodi Juventus s rekordna 53 boda ispred Napolija (44), Intera (39) i Lazija (32), Milan je sada peti s 31 bodom, a SPAL je ostao 16. sa 17 bodova.