LIVERPOOL U ZADNJI TRENUTAK DO POBJEDE: / Upitno ostaje koliko je ona skupo plaćena

Liverpool se izvukao u posljednjim trenucima

4.5.2019.
22:46

Nogometaši Liverpoola pobijedili su u 37. kolu engleske Premier lige u trileru kod Newcastla s 3-2 i zadržali šanse za naslov.

Liverpool je dvaput vodio golovima Van Dijka (13) i Salaha (28), no uporni domaćini su oba puta uspjeli poravnati pogocima Atsua (20) i Rondona (54). U 73. minuti uslijedio je novi udarac za trenera Kloppa jer s terena iznesen Salah i čini se da se radi o težoj ozljedi. Ipak, četiri minute prije kraja Origi pogađa glavom nakon slobodnog udarca Shaqirija za pobjedu gostiju.

UŽASNA SCENA U PREMIER LIGI: /

Salah se srušio na travnjak, na nosilima je iznesen s terena

Liverpool opet vodi

Dejan Lovren je igrao do 83. minute za Redse.

Liverpool opet vodi s 94 boda, dok City ima 92 i utakmicu manje. City u ponedjeljak dočekuje Leicester, a u zadnjem kolu Liverpool igra doma s Wolverhamptonom, a City ide u goste Brightonu.