LIVERPOOL I ARSENAL SE POIGRALI S PROTIVNICIMA: / Chelsea pokopao Tottenhamove nade u naslov

Redsi su bez Lovrena uspjeli potpuno razbiti Watford

27.2.2019.
23:15

Nogometaši Liverpoola zadržali su prvo mjesto na ljestvici engleske lige s bodom ispred drugog Manchester Cityja zahvaljujući uvjerljivoj 5-0 (2-0) pobjedi protiv Watforda na svom Anfieldu u susretu 28. kola. Liverpool je ka pobjedi poveo Mane (9, 20) s dva rana pogotka, oba na asistencije Alexander-Arnolda, da bi u nastavku mrežu gostiju pogodili još Origi (66) i Van Dijk (79, 83).

Hrvatski stoper Dejan Lovren nije konkurirao za nastup u momčadi Liverpoola. Manchester City je s minimalnih 1-0 (0-0) na svom terenu svladao West ham United kako bi zadržao priključak s Liverpoolom, a jedni gol postigao je Aguero (59-11m).

Velika pobjeda Bluesa

Liverpool sada ima 69 bodova, dok je City na 68. U derbiju kola Chelsea je na svom Stamford Bridgeu bio bolji od Tottenham Hotspura sa 2-0 (0-0). Prvi gol postigao je Pedro (56), da bi velikim nesporazumom s vratarom Llorisom Trippier (84-ag) zabio autogol za konačnih 2-0.

OSVETA SE SERVIRA HLADNA: /

Sarri jednim potezom pokazao Kepi gdje mu je mjesto nakon sramote u Carabao Cupu

Hrvatski reprezentativni veznjak Mateo Kovačić igrao je za Chelsea do 77. minute. Na vratima domaće momčadi bio je veteran Willy Caballero, dok je Kepa Arrazibalaga, koji je u nedjelju odbio izaći iz igre u 120. minuti finala Liga kupa protiv Manchester Cityja, ostao na klupi.

Drugim uzastopnim porazom treći Tottenham je izgubio kontakt s vodećim dvojcem, ostao je na 60 bodova, dok je Chelsea šesti sa 53 boda, ali i utakmicom manje od četvrtog Arsenala koji ima 56 i petog Manchester Uniteda koji je na 55 bodova.