KRAMARIĆ ZABIO 20. GOL U SEZONI! / Tek pet minuta bilo je potrebno za novi pogodak neumoljivog strijelca

Kramarić je zabio peti gol u posljednje četiri utakmice

7.4.2019.
16:26

Napadač hrvatske nogometne reprezentacije Andrej Kramarić stigao je do 20. pogotka za svoj Hoffenheim ove sezone i to već u šestoj minuti ogleda kojeg je njegov tim igrao na gostovanju kod Augsburga.

Utakmica 28. kola njemačkog nogometnog prvenstva tek je započela kad je najbolji strijelac među strancima koji su igrali za Hoffenheim pogodio peti put u posljednje četiri bundesligaške utakmice, deveti put u zadnjih deset dvoboja i petnaesti put u prvenstvenim utakmicama u sezoni.

Utrčao i zabio

Gol je Kramarić pogodio s nekih desetak metara utrčavši na odbijenu loptu kojoj je prethodio udarac Ishaka Belfodila. Dotični je kasnije postigao hat-trick za konačnih 4-0 u korist Hoffenheima.